10/06/2015

Un bija diena, un bija nakts

18/04/2015

Sapnis

18/04/2015

Mīlas vārti

Ekstāze

27/03/2014

Ekstāze

21. gs renesanse

27/03/2014

21. gs renesanse

15.maijā Rīgā ikgadējās Muzeju nakts ietvaros apskatei tika izstādīts iespaidīgs sudrabā veidots mākslas darbs, kas ir radīts vairāku mēnešu laikā pēc Baltic International Bank pasūtījuma un šobrīd atrodas bankas kolekcijā.   Kausa „21.gadsimta renesanse” autors – Oļegs Auzers. Tā ir pirmā reize, kad darbu iespējams aplūkot ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Muzeju naktī kauss tika izstādīts Rīgas(…)

Tautas mugurkauls

27/03/2014

Tautas mugurkauls

Ozols, kā spēka, ilga mūža un pārticības simbols ir daudzām tautām. Veltīts ir cilvēkiem, kuri tikuši represēti Staļina laikos. Tālā Sibīrijā ir nolikuši galvas. Pateicoties šim upurim, kurus ir nesuši šie cilvēki mēs varam šodien dzīvot relatīvi pārtikušu dzīvi. Tie kailie zari ir nogalinātie, kuri palikuši Gulagā. Ozollapas, un ozolzīles ir bērni, mazbērni, kas turpina(…)

Klīstošais Holandietis

27/03/2014

Klīstošais Holandietis

Klīstošais holandietis II

27/03/2014

Klīstošais holandietis II

Alegorija par cilvēka dzīvi. Ienākot šajā pasaulē, mēs ļoti uzmanīgi vērojam apkārtni, liekot pirmos soļus. Mums parādās vēlēšanās, un lai tās īstenotu mums nākas iekāpt svešā smilšu kastē. Ar katru dienu mūsu apetīte aug, pāraugot iespējas. Ne vienmēr mums piemīt vajadzīgās spējas un talanti , lai iegūtu apmierinājumu. Cīņa. Izmisīga cīņa par matērijas gabaliņu gan(…)

Pasaules Dievnams

27/03/2014

Pasaules Dievnams

„Nākotnes pils 3001„ ideja slēpjas mūsdienu cilvēku dabiskā tieksmē izdzīvot. Pašreizējā sabiedrībā pastāv valodu barjeras, reliģisko uzskatu neiecietība, egoisms, cietsirdība, kas šķeļ un apdraud mūsu bērnus. Taču galvenais faktors, kas liek šaubīties par rītdienas izdzīvošanu ir zems ētikas un morāles stāvoklis. Cilvēku neapdraud ne ekonomikas lejupslīde, ne kara draudi, ne arī pārapdzīvotība. Tieši cilvēka zemā(…)

Mīla un naids

27/03/2014

Mīla un naids

No visām kaislībām visvairāk ir apdziedāta mīlestība. Katrs no mums ir sajutis mīlas baudu un vilšanās mokas. Tā varētu būt aizraušanās ar kādu cilvēku, makšķerēšanu, medībām, mūziku vai mākslu. Mēs iztēlojamies arvien jaunus baudas gūšanas veidus, izmantojot savu “mīlas objektu”. Bet realitātē ir savādāk. Mēs cenšamies izmainīt lietas, lai paši gūtu labumu, bet viss ir(…)